PEUGEOT EXPERT COMBI VAN

PERFORMANS VE KONFOR BİR ARADA

Test Sürüşü Kampanyalar Broşürlerimizi İnceleyin

PEUGEOT Expert Combi Van, hem günlük hem de iş hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla profesyonelce tasarlandı. Benzersiz teknolojik özellikleri ve üstün sürüş konforuyla bütünleştiren bu eşsiz tasarım, geniş iç hacmiyle de ferahlık sunuyor. Şehir içi kullanıma uygunluğuyla günlük hayatınıza kolayca entegre olan PEUGEOT Expert Combi Van, tüm yolculuklarınıza keyif katıyor. Ticaretin uzmanları için hazırlanan bu araç, sürüşünüzü güvenli ve konforlu hale getiriyor.

5 yolcuya kadar çıkan kapasitesiyle PEUGEOT Expert Combi Van, ferah bir yolculuk sağlıyor. 1,9 yüksekliğiyle şehir içi kullanımına uygun tasarlanan araç, günlük hayatta daima güvenebileceğiniz yol arkadaşınız olacak. İhtiyaca göre katlanılabilir 2.sıra koltuklarıyla da iç hacmi arttırılabiliyor.

EXPERT COMBI (4+1)

Expert Combi versiyonu ile yolcu kapasitesini 4 kişiye çıkaran araç, kullanıcılarına ferah ve rahat bir yol deneyimi veriyor. Hem sürücü hem de ön yolcu koltuğu koltuğu, yükseklik ayarlı, bel destekli ve ön kol dayama özellikleriyle sürücüye de yolcuya da konforlu bir yolculuk sunuyor. Üstelik 2. sıra koltuklarının katlanmasıyla taşıma hacmi 4,7m3’e kadar arttırılabiliyor.

EXPERT CITY VAN (5+1)

Expert City Van versiyonu, yolcu kapasitesini 5 kişiye çıkarıyor. Banket tipi ikili ön yolcu koltuğu tasarımıyla konfor sunarken, altında bulunan yükleme bölümü ekstra depolama alanı vadediyor. 2. Sıra koltukların katlanmasıyla taşıma hacmi 5,5m3’e kadar arttırılabiliyor.

DIŞ TASARIM

PEUGEOT Expert Combi Van, LED gündüz sürüş farlarıyla dikkat çekiyor. Dış tasarımını çekici kılan gövde rengi tamponlar, kapı kolları ve dış aynalar aracı çarpıcı hale getiriyor. Eşsiz tasarımının göze çarptığı PEUGEOT Expert Combi Van, 50/50 kanatlı ve 180 derece açılan camlı arka kapılarıyla yükleme kolaylığını vazgeçilmez kılıyor.

 

KONFOR

PEUGEOT Expert Combi Van; yüksekliği ayarlanabilen, bel desteği ve ön kol dayama özelliği bulunan sürücü koltuğuyla, size rahat bir yolculuk sunuyor. Sürücü ön konsola entegre vites kolu ve yol bilgisayarıyla, yola hâkim ve konforlu bir sürüş gerçekleştiriyor. 7” dokunmatik ekranlı araca Bluetooth ile telefon bağlanabiliyor ve Mirror Screen özelliği ile uyumlu uygulamalar kullanılabiliyor. Ön konsolda yer alan açık ve kapalı torpido gözleri, aracı kullanıma ve birçok eşyayı saklamaya verimli hale getiriyor.

İLK ADIM OLARAK

SOSYAL MEDYADA GÖRAL

Top