YENİ PEUGEOT 408

YENİ PEUGEOT 408 : HER AÇIDAN GÖZ ALICI

Test Sürüşü Kampanyalar Broşürlerimizi İnceleyin

SUV kodlarıyla harmanlanmış dinamik silüet. Kusursuz tasarım. Yeni jenerasyon PEUGEOT-i-Cockpit®.

DİNAMİK TASARIM

 

HER AÇIDAN GÖZ ALICI

Yeni Peugeot 408, dinamik silueti ve kusursuz tasarımı kalıpları kırıyor. Yeni 408’in tasarımında ilk göze çarpan markanın keskin hatları, güçlü duruşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yenilenen ön ızgara tasarımı, yeni PEUGEOT logosuna gururla ev sahipliği yapıyor. Göz alıcı ve modern tasarımı ile yolda güçlü bir duruş sergiliyor. Yerden yüksekliği artırılırken toplam yüksekliği korunarak elde edilen sportif tasarımı ve akıcı hatları aerodinamik özelliklerine vurgu yapıyor.

SÜRÜŞ KABİNİ

 

PEUGEOT İ-COCKPİT®

Yeni direksiyon üzeri kumanda tuşlarına sahip kompakt direksiyon simidi, kişiselleştirilebilen 3D  dijital ön gösterge paneli ve çok pencereli ve kişiselleştirilebilir 10” kapasitif dokunmatik multimedya ekranına   sahip yeni nesil Peugeot i-Cockpit® yüksek kalitede ergonomi ve teknolojiyi bir arada sunar.

Yeni Peugeot 408'in dinamik silüeti, yerden yüksekliği ile bir araya gelerek sürüş keyfini yeni bir açıdan keşfetmenizi sağlar.

TEKNOLOJİ

SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

Son nesil sürüş destek sistemleri, konforlu ve güvenli bir seyahat keyfi sağlar

 

MOTOR SEÇENEĞİ

 

BENZİNLİ MOTOR

Yeni Peugeot 408, 8-ileri EAT8 otomatik şanzıman ve yeni nesil 1.2 PureTech 130hp benzinli motor ile konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

İLK ADIM OLARAK

SOSYAL MEDYADA GÖRAL

Top