YENİ PEUGEOT E-2008

ELEKTRİKLİ SEÇENEĞİYLE BÜYÜLEYİCİ BİR SUV : PEUGEOT SUV E-2008

Test Sürüşü Kampanyalar Broşürlerimizi İnceleyin

ELEKTRİKLİ SEÇENEĞİYLE BÜYÜLEYİCİ BİR SUV:PEUGEOT SUV E-2008

Heyecan verici bir tasarıma ve yenilikçi 3D PEUGEOT i-Cockpit® özelliğine sahip, sınıfının en iyisi teknolojilerle donatılmış PEUGEOT SUV e-2008, daha uzun bir sürüş deneyimi ve sürüş kabininde kaliteli bir zaman sunuyor.
“Seçme Özgürlüğü” vaadimizle 332 km (WLTP) menzile sahip elektrikli motor seçeneği sunulan PEUGEOT SUV e-2008 modeliyle kendinize seçim yapma özgürlüğü tanıyın. 

Elektrikli e-2008 hakkında daha fazla bilgi için PEUGEOT SUV e-2008 yorumlarını keşfedin. 

ÜSTÜN BİR SUV

PEUGEOT SUV e-2008, güçlü ve akıcı görünümünün yanı sıra yerden yüksek duruşuyla cömert boyutlara ve üstün sürüş özellikleriyle öne çıkıyor. Ön yüzünün etkileyici tasarımı, markanın imza niteliğindeki aslan pençesi LED ön farları, aerodinamik detaylarla hafifletilmiş 18” jantları, parlak siyah cam çerçeveleri ve yatay motor bölümü kapağı ve Siyah Elmas tavan aracın güçlü yapısını ve sportif tasarımını vurguluyor.

GENİŞLETİLMİŞ DENEYİM

3D PEUGEOT i-Cockpit® , sezgisel ergonomisi, kompakt deri direksiyon simidi, 10 inç HD kapasitif dokunmatik ekranı ve yapılandırılabilir 3D dijital ön gösterge paneliyle deneyiminizi zenginleştiriyor. Aracı eller serbest olarak çalıştırma olanağının yanı sıra anahtarsız giriş özelliği ile anahtar cebinizde/çantanızdayken, araca yaklaşarak kapıları açma ve uzaklaşarak kilitleme imkanı sunuyor.

İLK ADIM OLARAK

SOSYAL MEDYADA GÖRAL

Top