Göral Filo Kiralama

Filo Kiralama

Filo Kiralama Otomobillerimiz

Hakkımızda

2007 yılından bu yana filo kiralama sektöründe hizmet veren Göral Filo Kiralama ‘yüksek hizmet kalitesi, memnuniyet garantisi’ anlayışını her zaman en üstte tutmayı kendine ilke edinmiştir. Şirketiniz Göral Filo Kiralama sayesinde araç yönetimi için minimum zaman harcarken esas faaliyetlerinize odaklanabilirsiniz. Bunun yanında son model Peugeot marka otomobiller ile firmanızın imajına katkı sağlarken, çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltebilirsiniz.Aynı zamanda Göral Filo Kiralama sizin adınıza resmi işlemlerin tümünün takibini yapar ve bütün işlemleri kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesince hatasız yerine getirir. Herhangi bir kaza durumunda, en kısa sürede, yedek aracınız filo kiralama hizmetine dahil olarak kurumunuza tahsis edilir. Bunun yanında bakım ve onarım hizmetlerinin Göral Filo Kiralama tarafından karşılanmasıyla maliyetlerinizi de düşürmüş olursunuz. Müşterilerinin istediği anda ve her türlü ihtiyaçlarına göre çözüm üretmeyi kendine ilke edinen Göral Filo Kiralama , “en iyi hizmet” anlayışının, “en uygun fiyat” anlayışı kadar önemli olduğunun bilinci ile, hizmette kaliteyi uygun fiyatlarla harmanlayarak, size daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır.

Filo Kiralama Hizmetleri

Filo Kiralama Kasko Poliçesi

Filomuzdaki otomobiller Mapfre Sigorta tarafından filo kiralama kasko teminatı altındadır.

Yedek Araç Hizmeti

Kaza sonrası onarımlarınız devam ederken, 24 saati aşacak onarımlarında yedek araçlarımız hizmetinizdedir.

Yol Yardım

Peugeot Asistance, Saat kaç olursa olsun 0212 292 26 26'yı arayın, aracınıza anında destek sağlansın.

Yetkili Servis Garantisi

Göral Filo Kiralama'dan kiraladığınız bütün otomobiller Türkiye'nin dört bir yanındaki yetkili Peugeot Servisleri'nden hizmet alacaktır.

Lastik Değişim Hizmeti

Göral Filo Kiralama'dan kiralanan otomobillerinizin lastikleri Nisan ve Kasım aylarında yazlık ve vakumlu kışlık lastikler ile değiştirilir.

Lastik Depolama Hizmeti

Lastikleriniz bize emanet bir şekilde depoluyuruz ve lastiklerinizi emin ellerde muhafaza ediyoruz.

Hemen İletişime Geçin

Telefon: 0 (312) 207 45 11
Eposta: infofilo@goral.com.tr
Adres: Konya Yolu Mevlana Bulvarı No: 202 06520 Ankara
Çalışma Saatleri: 09:00 / 18:30

SOSYAL MEDYADA GÖRAL

Top