Yasal Bilgi

Bilgilerin doğruluğu

Bu Site'deki bilgiler Göral Otomotiv müşterilerine yöneliktir. Göral Otomotiv, bu site'deki bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken makul çabayı sarfedecektir. Site de belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz . Göral Otomotiv herhangi bir zamanda, ürünlerin spesifikasyonlarını değiştirme hakkına sahiptir.

www.goral.com.tr'de yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya site'ye erişiminizden ve site'yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Göral Otomotiv'e hiçbir sorumluluk yüklenmeyecektir. Göral Otomotiv, site ile ilgili kuralları ve bilgileri, dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Siteye link verme

Eğer bu siteye link vermek isterseniz, bu link www.goral.com.tr'nin Ana Sayfası'na yönlendirilmelidir.

Ürün bilgileri

Üretici ve ithalatçı firma, önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

Fiyatlar

Fiyatlar, tavsiye edilen fiyatlar olup illere ve Yetkili Satıcılara göre farklılıklar gösterebilir. Yürürlükte olan mevzuat ve uygulamalardaki değişikliklerden doğabilecek vergi ve masrafların ödenmesinden müşteri sorumludur.

Kampanyalar

Göral Otomotiv, kampanya koşulları otomobillerin tip ve model yılına göre değişir. Kampanyalar sınırlı sayıda otomobili kapsamaktadır. Göral Otomotiv marka otomobillerin, doğrudan, taksitli ve kampanyalı satışları Göral Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, şubelerimiz ve Yetkili Satıcılarımız kanalı ile uygulanmaktadır. Yetkili Satıcılarımız tarafından düzenlenen kampanyalarda ise " Göral Otomotiv A.Ş. ile yapılan anlaşma gereği izin verildiği " ibaresi yer almaktadır. Üçüncü şahıs firmalar tarafından düzenlenen ve ilan yolu ile duyurulan kampanyalarla hiçbir ilgimizin ve sorumluluğumuzun bulunmadığını bildiririz. Kampanyalar konusunda, ayrıntılı bilgi için, Göral Otomotiv'in 0 (312) 207 45 45 numaralı telefonunu arayabilir veya İletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz.

İLK ADIM OLARAK

SOSYAL MEDYADA GÖRAL

Top